شفقنا ورزشی – برنامه هفته بیست و یکم تا بیست و پنجم لیگ دسته اول باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و یکم
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
آرمان گهر سیرجان- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
رایکا بابل- قشقایی شیراز- ساعت ۲۰- ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجر شهید سپاسی شیراز- مس کرمان – ساعت ۲۰- ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر- نود ارومیه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
هوادار تهران -خوشه طلایی ساوه- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهرداری آستارا- بادران تهران  – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز- چوکا تالش – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
خیبر خرم آباد- پارس جنوبی جم بوشهر – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خوزستان- استقلال ملاثانی- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

هفته بیست و دوم
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پارس جنوبی جم -فجرشهید سپاسی شیراز – ساعت۲۰- ورزشگاه تختی جم
قشقایی شیراز -شاهین شهرداری بوشهر – ساعت۲۰- ورزشگاه پارس شیراز
خوشه طلایی ساوه- گل ریحان البرز – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقباً  اعلام
ملوان بندر انزلی- خیبر خرم آباد – ساعت۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی انزلی
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
آرمان گهر سیرجان- استقلال خوزستان – ساعت۱۹:۴۵ – ورزشگاه امام علی سیرجان
استقلال ملاثانی- شهرداری آستارا – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران- هوادار تهران – ساعت۲۰:۱۵ – ورزشگاه قوامین تهران
چوکا تالش- رایکا بابل – ساعت۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
نود ارومیه- مس کرمان– ساعت۲۰:۴۵ – ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.

هفته بیست و سوم
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
مس کرمان – خوشه طلایی ساوه– ساعت۱۹:۵۰ – ورزشگاه امام علی کرمان
رایکا بابل -آرمان گهر سیرجان – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
فجرشهید سپاسی شیراز- بادران تهران – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر- پارس جنوبی جم  – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خیبر خرم آباد- قشقایی شیراز – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خوزستان- ملوان بندرانزلی – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران -چوکا تالش – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهداء اسلامشهر
شهرداری آستارا- نود ارومیه – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
گل ریحان البرز- استقلال ملاثانی  – ۲۰:۳۰ – ورزشگاه انقلاب کرج

هفته بیست و چهارم
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
قشقایی شیراز- فجر شهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه  پارس شیراز
رایکا بابل- استقلال خوزستان – ساعت ۱۹:۲۵ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
خوشه طلایی ساوه- شهرداری آستارا – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه متعاقباً اعلام
بادران تهران- گل ریحان البرز – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه قوامین تهران
چوکا تالش- مس کرمان – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
آرمان گهر سیرجان- خیبرخرم آباد- ساعت ۱۹:۵۰ – ورزشگاه امام علی سیرجان
پارس جنوبی جم- هوادار تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- نود ارومیه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

ملوان بندرانزلی- شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه تختی انزلی

هفته بیست و پنجم
چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
نود ارومیه- خوشه طلایی ساوه  – ساعت و ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.
فجرشهید سپاسی شیراز- استقلال ملاثانی  – ساعت ۱۹:۱۰ – ورزشگاه پارس شیراز
خیبر خرم آباد- رایکا بابل – ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه تختی خرم آباد
هوادار تهران -آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهرداری آستارا- چوکا تالش – ساعت ۱۹:۴۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان- قشقایی شیراز  – ساعت ۲۰– ورزشگاه امام علی کرمان
استقلال خوزستان- پارس جنوبی جم  – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز

پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
گل ریحان البرز- ملوان بندرانزلی ساعت ۱۹:۳۰—ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر- بادران تهران – ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here